اخبار

برگزاری مراسم جشن انقلاب به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان: به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر جشن بزرگ انقلاب با حضور دانش آموزان دبیرستانهای سجاد و امام خمینی (ره) در سالن ورزشی شهرداری برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی استان کردستان با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و داشتن نگاه فرهنگی، اجتماعی، رفاهی و سیاسی شوراها گفت: شورای اسلامی شهر سنندج، اولین و تنها شورای اسلامی که تفاهم نامه استانی مبنی بر تعامل و همکاری بین شوراهای اسلامی و آموزش و پرورش را منعقد کرده است.

  زهرا آوجیان بیان کرد: فلسفه و رسالت اصلی شوراها پیشبرد اهداف فرهنگی، سیاسی، رفاهی و اجتماعی است.

وی همچنین  به وجود تعامل بین شوراها، شهرداری و آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: ارتقاء فرهنگ شهروندی در گرو تعامل بین این دستگاهها می باشد و باعث غنی تر شدن آن خواهد شد.

آوجیان با اشاره به نقش دانش آموزان و جوانان در عرصه های مختلف انقلاب، نقش آنان را بی بدیل دانست و اذعان کرد: دانش آموزان در شکل گیری و به ثمر رساندن انقلاب نقش بسزایی داشتند و حضور آنان در جبهه های جنگ تحمیلی ستودنی است و امروزه نیز باید این رسالت را حفظ کنند.

وی با تبریک به فرجام رسیدن برجام و رقم خوردن برگ زرین دیگری بر اوراق تاریخ پر افتخار ملت ایران اظهار داشت: به نتیجه رسیدن برجام حقانیت ایران را در استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای به اثبات رساند.

رئیس شورای اسلامی کردستان همچنین تصریح کرد: یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش زنان در شکل گیری و پیروزی ایران و در هشت سال دفاع مقدس بود و بدون تردید بخش عظیمی از انقلاب اسلامی مدیون مجاهدت و تلاش بانوان متعهد و آگاه انقلابی است.

DSC07043

DSC07046

DSC07033

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *