اخبار

بیانیه شورای اسلامی استان کردستان به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان – رییس شورای اسلامی استان کردستان به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن شوراییان سطح استان را به حضور در راهپیمایی دعوت نمودند. متن بیانیه ایشان به شرح ذیل می باشد.

وما النصرالا من عند الله العزیز الحکیم

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که دین را به گونه‌ای می‌دید و می‌خواست که رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و به رسمیت‌شناسنده حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش باشد و خواستار تامین حقوق اساسی، کرامت و حرمت همه‌ انسان‌هایی بود که در این مرز و بوم بسر می‌برند و نظام سازگار با آیین اسلام را نه فقط متعلق به مسلمانان بلکه متعلق به همه‌ آحاد ملت از هر آیین و گرایشی می‌دانست.

انقلاب اسلامی تجلی مطالبه و خواست اساسی مردم در نفی استبداد و هرگونه خودکامگی با هر نام و نشان بود. انقلاب اسلامی چراغ پرفروغی در شبستان زندگی ملتی برافروخت که از عقب‌ماندگی رنج می‌کشید و خواستار پیشرفت و ترقی در همه‌ عرصه‌های اقتصادی، علمی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بود.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورائی ملت مسلمان ایران، مردم فهیم و شریف کردستان علی الخصوص شوراهای اسلامی شهرستانها ، شهرها ، بخشها و روستاهای تابعه استان و همچنین شهرداران محترم شهرها   را به حضور گسترده در راهپیمائی یوم‌ا… ۲۲ بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امیدوار است الهام بخشی انقلاب حق طلبانه ملت ایران در حماسه ۲۲ بهمن، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.

زهرا آوجیان رییس شورای اسلامی استان کردستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *