اخبار شهرستان ها

جلسه هم اندیشی شورای شهرستان دیواندره با فرماندار و مسئولین شهرستانی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان « به نقل از رییس شورای اسلامی شهرستان دیواندره» – جلسه هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهرستان دیواندره با فرماندار محترم دیواندره و بخشداران محترم بخش های تابعه و رؤسای شورای اسلامی بخش ها روز دوشنبه ۱۷/۰۳/۹۵ در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

آقای سالار مرادی ریاست شورای شهرستان ضمن قدردانی از حضور مهمانان جلسه، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفته و گزارشی از عملکرد شورای اسلامی شهرستان دیواندره  را ارائه نموده و خواستار تعامل و همکاری بیشتر فرمانداری و مدیران شهرستان و مجموعه بخشداران با  شوراهای اسلامی سطح شهرستان و بالاخص شورای شهرستان شدند.

وی در ادامه افزود: لازم به ذکر است شورای شهرستان دیواندره دو سال پیاپی بعنوان شورای برتر از طرف استانداری و شورای اسلامی استان  معرفی شده است .

در ادامه جلسه آقای فاتحی فرماندار دیواندره به تعامل شوراها با هم ، لزوم آموزش شوراها و آشنایی با وظایف و اختیارات خود تأکید نمود و همچنین به نقش شوراهای اسلامی روستاها در حفظ منابع و مراتع طبیعی و حفظ محیط زیست تأکید داشته و از عملکرد خوب شورای اسلامی شهرستان تقدیر نمودند.

در ادامه جلسه هر کدام از اعضای شورا و بخشداران به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

در پایان جلسه از زحمات آقای سید اسماعیل یوسفی عضو سابق شورای شهرستان تقدیر بعمل آمد و عضو جدید از شورای اسلامی بخش کرفتو بعنوان جایگزین ایشان معرفی شدند.

شایان ذکر است آقای سید اسماعیل یوسفی حدود یک ماه قبل بنا به مشغله کاری از سمت خود در شورای اسلامی شهرستان دیواندره استعفا  داده بودند.

IMG_20160615_101308

IMG_20160615_101121

IMG_20160615_101127

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *