اخبار

دکتر زهرا آوجیان برای چهارمین سال پیاپی بعنوان رییس شورای اسلامی استان کردستان انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان – انتخابات هیأت رییسه شورای اسلامی استان کردستان صبح روز یک شنبه مورخ ۱۲/۱۰/۹۵ با حضور اعضای محترم شورای اسلامی استان  که متشکل از نماینده شوراها در شهرستانها ست در سالن جلسات شورا برگزار و افراد زیر پس از رأی گیری مخفی به عنوان هیئت رییسه شورا برای مدت یکسال انتخاب گردیدند.

  • سرکار خانم زهرا آوجیان نماینده شورای اسلامی شهر و شهرستان سنندج برای چهارمین سال متوالی مجدداً با صد در صد آراء بعنوان رییس شورای اسلامی استان کردستان انتخاب شدند.
  • جناب آقای اسعد شاهی نماینده شهرستان سقز نائب رییس شد.
  • جناب آقای محمد محمدی بلبان آباد نماینده شهرستان دهگلان بعنوان منشی اول شورا انتخاب و سمت منشی دوم شورا به آقای مظفر صفر زاده نماینده شهرستان بیجار رسید و همچنین اعضاء آقای بهزاد نگهداری نماینده شهرستان کامیاران را بعنوان سخنگوی شورا انتخاب نمودند .

شایان به ذکر است دکتر آوجیان همزمان ریاست شورای اسلامی شهرستان سنندج را به عهده دارد و سه سال سابقه ریاست شورای اسلامی استان را در کارنامه خود دارد و در ارزیابی همزمان شورای اسلامی استانهای سراسر کشور در مرداد ماه ۹۵ ، شورای اسلامی استان کردستان بعنوان شورای برتر کشور شناخته شده و آوجیان از سوی رییس محترم شورای عالی استانها در مهر ماه ۹۵ بعنوان رییس فعال و برتر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

این اولین بار است که نماینده شورای اسلامی شهر سنندج می تواند برای چهار سال پیاپی این کرسی را به دست آورده و در طول یک دوره کامل شورایی آن را حفظ نموده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *