اخبار

رئیس شورای اسلامی استان کردستان مطرح کرد؛ سرمایه عظیم اعتماد در پی موفقیت شورا در ارائه خدمت

زهرا آوجیان گفت: شورای اسلامی استان اگر بتواند در ارائه خدمات به مردم موفق عمل کند و امور مختلف استان را به توسعه برساند، سرمایه عظیمی را به نام اعتماد در بین مردم کسب خواهیم نمود و این بزرگترین پاداش برای اعضای شورا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان ، زهرا آوجیان رئیس شورای اسلامی استان کردستان در دیدار با مدیرکل پست استان کردستان که در محل ساختمان شورا برگزار شد، ضمن تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به مردم استان کردستان اظهار داشت: شورای اسلامی استان در مجموع ۴ هزار و ۲۰۰ نفر عضو شورایی دارد که در ۱۰ شهرستان، ۲۹ شهر، ۳۱ بخش و ۸۶ دهستان فعالیت‌های خود را در چارچوب شورای استان ارائه می‌دهد که به عنوان یک شورای فرا دست خدمتگزار مردم بوده و نمایندگان شهرستانهای استان درشورای عالی استان مشغول خدمت راسنی به مردم می باشند.

وی به فلسفه وجودی شوراهای شهر، استان، بخش و روستاهااشاره کرد و گفت: پیشرفت فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و رفاهی استان نیازمند تعامل و همکاری شورای استان با سایر ادارات و دستگاههای اجرایی است وشورای اسلامی استان  با همکاری و همراهی می‌تواند در تمامی جنبه‌ها فعالیت‌های خود را گسترش دهد .

وی خاطرنشان کرد: در جلسات شورای اسلامی ازمدیران کل دعوت می شود که با شورای استان تعامل و همکاری داشته باشند تا از این طریق بتوانیم موانع و مشکلات پیش روی شهرستانها رو ستاها و دهیاری ها را بررسی نماییم .

آوجیان خاطرنشان کرد: اگر در شورای استان موفق عمل کنیم و امور مختلف استان را به توسعه برسانیم، سرمایه عظیمی را به نام اعتماد مردم کسب خواهیم کرد و این بزرگترین پاداش برای اعضای شورا خواهد بود.
وی تصریح کرد: در حوزه پست استان کردستان، سیستم یکپارچه سازی اطلاعات شهری در دست انجام داریم که این پروژه در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد بود جلسات که در خدمت شما بودیم چندین تفاهم نامه در راستای تعامل با ادارات و بررسی مشکلات شهرستانها و شورایی در دستور کار جلسات ما قرار گرفته است .

آوجیان افزود: در بحث جیناف و بحث اطلاعات شهری و اجرایی نمودن بحث اقتصاد مقاومتی نیازمند اجرایی نمودن طرح هایی در سطح استان کردستان هستیم که امیدواریم با همکاری و تعامل با ادارات بتوانیم اقتصاد مقاومتی رادر راستای اجرایی نمودن طرحهای پیشنهادی اداره پست محقق سازیم .

وی در ادامه بیان داشت: از جمله موارد الزامی  شهرداری‌ها و شوراها، شناسایی معابر بدون نام و نام‌گذاری این معابر و بررسی کدهای پستی‌ است که امیدواریم با همکاری پست این امورات به راحتی و در اسرع وقت انجام گیرد.

 وی از سرکار خانم مرادی مدیرکل جدید پست استان کردستان به عنوان  یکی از بانوان فرهیخته استان در زمینه فناوری اطلاعات نا م برد و گفت: امیدواریم با همکاری‌های دوجانبه با  این اداره کل بتوانیم کارهایی را در حوزه اطلاع رسانی و خدمات پست الکترونیک جهت رفاه حال مردم و ایجاد رفاه اجتماعی، امنیت ، اعتماد و آرامش انجام دهیم .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *