اخبار

رییس شورای استان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان – رییس شورای اسلامی استان ضمن تشکر از خدمات و زحمات شرکت آبفار، افزود قطعاً تلاش مضاعف مجموعه نشان از تعهد و ایثار کارکنان و مدیریت این مجموعه علی الرغم موانع و مشکلات موجود و نبود زیر ساختها

وی افزود: دوره چهارم شوراهای اسلامی با شعار تغییر و یک نگاه ویژه و رویکرد ویژه به امور فرهنگی و اجتماعی وارد عرصه شده و این مهم اجرائی  و ساخته نمی شود جز با تعامل و هماهنگی و همکاری همه سازمانها و ارگانها با شورای اسلامی استان که هدف تعامل و خدمات رسانی مطلوب را در اولویت قرارداده است. چرا که بر اساس اصل یکصد که فلسفه وجودی شوراها را برای پیشبرد امور کشور لازم دانسته و بر همین اساس بدنبال توسعه اجتماعی ، فرهنگی و آموزشی جامعه هستیم.

مشارکت شوراها با دستگاه های اجرایی و اداری و سازمانهای استانی با توجه به مشکلات فراروی آنها جهت خدمات رسانی بهینه به مردم شریف استان دانست. شوراها بعنوان نمایندگان مردم میتوانند از توانمندی و قابلیتها و ظرفیتهای خود که در اختیار دارند کمک مؤثری به ادارات و نهادها و سازمانهای استانی به عمل آورند.

ایشان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان در آینده نزدیک خبر داد.

این تفاهم نامه با هدف رفع مشکلات مردم و مسائل آبادیها ، استفاده بی رویه روستاییان از آب شرب ، بازدیدهای استانی ، نیروی انسانی و رفع مشکلات فرسوده بودن بخش بزرگی از تأسیسات آبرسانی و کمبود شدید اعتبارات انعقاد و اجرا خواهد شد.

 

DSC04614

DSC04615

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *