اخبار شهرستان ها

ساماندهی اقدامات مشترک شوراهای اسلامی و کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان سطح شهرستان دیواندره

تشکیل کارگروه شناسایی نیازمندان واقعی وارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به آنها …
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان کردستان – جلسه ساماندهی اقدامات و همکاریهای مشترک شوراهای اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره)در سطح شهرستان دیواندره با میزبانی اعضای شورای اسلامی شهرستان دیواندره و باحضور مدیر کمیته امداد امام خمینی آقای خالدیان و معاون ایشان برگزار گردید.
سالار مرادی رئیس شورای اسلامی شهرستان دیواندره گفت:در این جلسه در خصوص اقدامات یک ساله کمیته امداد از جمله اعطای تسهیلات به نیازمندان و پرداخت زکات وپروزه های مسکونی وخدمات درمانی و بیماریهای خاص وخدمات دانشجویی ارائه شده توسط کمیته امداد به خانوارهای بی بضاعت و مواردی در این زمینه بحث و تبادل نظر گردید.
مرادی همچنین از تشکیل کارگروه های مشترک و تخصصی با همکاری کمیته امداد شهرستان در قالب تفاهم نامه ای مشترک تا دو هفته آینده خبرب داد . وی اهداف این کمیته را شناسایی نیازمندان واقعی وارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به آنها ، همکاری در رفع تنگناهای قانونی مربوط به حمایت از اقشار آسیب پذیر ، بستر سازی لازم جهت جمع آوری و پیشنهاد هزینه کرد زکات به دبیرخانه ستاد زکات در شهرستان و همکاری در واگذاری زمین مناسب جهت پروزه های عمرانی امداد و مسکن مددجویان عنوان کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *