اخبار

نماینده کردستان درشورای عالی استانها مطرح کرد: کارنامه قابل قبول شورای استان کردستان در همکاری با سازمان ها/ شورای عالی استانها برای ارتقا جایگاه شوراها گام های مثبتی برداشت

محمدی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد رئیس شورای عالی استانها و دبیرخانه این شورا گفت: با توجه به احاطه کامل مهندس چمران بر مسائل و مشکلات شوراهای سراسر کشور؛ معتقدم اگر مجموعه شورا با همدلی و هم اندیشی کامل با پیر شوراها داشته باشند، شورای عالی می تواند باز هم گام های مثبتی بردارد.

محمد محمدی بلبان آباد نماینده استان کردستان در شورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها اظهارداشت: شورای اسلامی استان کردستان که دارای ده نماینده از ده شهرستان این استان هستند هم این نمایندگان از لحاظ مدارج و مدارک تحصیلی افرادی تحصیلکرده هستن و همه افراد دارای افکار و ایدئولوژی مناسب در جهت خدمت به مردم در تلاش اند.

وی گفت: با توجه به توانایی این شورا و رهبری و درایت رئیس شورای اسلامی استان کردستان این شورا درانعقاد تفاهمنامه با اکثر سازمان ها و نهادها کارنامه  قابل توجهی دارد.

نماینده استان کردستان درشورای عالی استانها ادامه داد: از آنجایی که اعضای شورای استان در حوزه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی وغیره در سطح علمی خوبی قرار داشتند؛ توانستند در توانمندسازی شهرداری ها و انجام پروژه های گوناگون استان قدم های خوب و مثبتی برداشتند.

محمدی بلبان آباد با بیان اینکه نظارت محوریت کار شوراهای فرادست افزود: مبنای کار شورای اسلامی استان کردستان همدلی، همفکری و همکاری است و اعضای این شورا با مدیران استانی در امور خدمتگذاری و خدمت رسانی به مردم استان جهت توسعه متوازن استان و رشد متعادل این استان در تمام حوزه ها است.

وی در ادامه سخنان خود به عملکرد شورای عالی استانها در سال سوم دوره چهارم اشاره کرد و تصریح کرد: علیرغم اینکه دولت و مجلس شورای اسلامی همکاری قابل توجهی در تصویب طرح ها و لوایح شورا گام نداشته اند؛ اما با همدلی و استراتژی خاص در ارتقا جایگاه شوراهای اسلامی شورای عالی استانها توانسته گام های خوبی بردارد.

این عضو شورای عالی استانها با مثبت ارزیابی کردن عملکرد رئیس شورای عالی استانها و دبیرخانه این شورا تاکید کرد:با توجه به احاطه کامل مهندس چمران بر مسائل و مشکلات شوراهای سراسر کشور؛ معتقدم اگر مجموعه شورا همدلی و هم اندیشی کامل با پیر شوراها داشته باشند؛ شورای عالی می تواند باز هم گام های مثبت و مفیدی بردارد.

محمدی در پایان افزود: در یکسال گذشته با توجه به وضعیت مالی و خشکسالی مالی کشور اداره کردن لشکر یکصد و هفده هزار نفری شورا کار مهمی بود. امیدواریم با همکاری دولت و پشتیبانی مجلس و دولت اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا بتوانند به جایگاه اصلی خود دست یابند و در امور خدمت رسانی به مردم بیشتر و بهتر تلاش کنند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *